Najel

  • Visos
  • Mėgstamiausias
  • Populiarus
  • Daugiausiai vertinamas
  • Negalioja
Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Juoda šveitimo-pilingo pirštinė Gant Noir
Pasiūlymas

Pilingo pirštinė, dar vadinama „Kessa“ arba „Hammam“ pirštine. Neatsiejamas juodojo muilo „Black Soap“ priedas pilnam rytietiškam kūno šveitimui.

Prieš bet kokią kūno puoselėjimo procedūrą rekomenduojama atlikti kūno šveitimą, kadangi nušveista oda tampa minkšta ir lengviau sugeria aliejus, ekstraktus ir kitas maitinamąsias medžiagas, esančias odos priežiūros priemonėse.

Ši Hamam, kitaip dar vadinama "Kese" pirštinė skirta kūno šveitimui, negyvų odos ląstelių šalinimui, mikrocirkuliacijos gerinimui.

Stiprios, tvirtos struktūros, patogiai priglundanti prie plaštakos, apima optimalų šveičiamos odos plotą.

Tai giluminis odos valymas, atkemšantis poras, pašalinantis suragėjusį odos sluoksnį. Kartu suminkštinantis ir jauninantis odą, gerinantis kraujotaką, suteikiantis jai elastingumo bei glotnumo.

Po tokios šveitimo procedūros poros tampa lengvai prieinamos, oda atgyja, sustangrėja, tampa šviežia, alkana priemonių.

Rekomenduojama. Pašalinus negyvos odos atplaišėles, geriau įsisavinamos medžiagos, esančios odos priežiūros priemonėse ir taip oda labiau lepinama; oda geriau paruošiama saulės vonioms; tolygiau pasidengia savaiminio įdegio kremas; apsaugoma nuo plaukelių įaugimo į odą.

Prieš atliekant depiliaciją patartina atlikti odos šveitimą (pilingą) tam, kad pašalinti negyvas odos ląsteles, palengvinti nepageidaujamų plaukelių išrovimą bei išvengti ataugančių plaukelių įaugimo į odą. Tam puikiai tinka ši pirštinė.

Kitas svarbus momentas - antrąjį odos "šveitimą" (pakankamai stiprų ir šiurkštų) atlikite tuomet, kai po atliktos depiliacijos praėjus šiek tiek laiko išrauti plaukeliai pradeda atauginėti. Tai apsaugo nuo plaukelių įaugimo į odą.

Naudojimas. Pirštinė gali būti naudojama kasdien (jei nenaudojate papildomų šveičiamųjų priemonių) arba kartą savaitėje (kartu su papildomomis pilinguojančiomis priemonėmis), didesnį dėmesį skiriant probleminėms zonoms, taip pat toms, kuriose yra įaugusių plaukelių.

Pageidaujant intensyvesnio šveitimo naudoti ne su muilu, o šveitimo priemonėmis, pvz., kavos tirščiais, įvairiais odos šveitikliais.

Įtrinkite odą prausimosi priemone arba juoduoju Aleppo muilu, druskos ar cukraus pilingu, sukamaisiais judesiais nušveiskite odą šia pirštine. Užtepkite juodą muilą ant odos ir stipriai patrinkite juoda pilingo pirštine. Tai pašalins negyvą odą ir nešvarumus. Be to, ji stimuliuoja kraujotaką ir padeda pagerinti sveiką odos tonusą.

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama tai atlikti po maudynių vonioje, duše, pirtyje, t.y. kai oda įšilusi ir odos poros atsivėrę. Švarią ir sausą (dar geriau drėgną) odą ištepkite natūraliu nerafinuotu aliejumi.

Po tinkamai atliktos pilnos procedūros itin juntamas poveikis kraujotakai, limfotakai, celiulito profilaktikai.

Pirštinę galima ir reikia reguliariai skalbti rankomis.

Dydis: 20cmx15cm.

Pagaminta: Turkijoje

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ekologiškas balanitų aliejus odos priežiūrai Desert Date, Najel, 80ml
Pasiūlymas

Šis brangus, sausas paliesti ekologiškas aliejus yra galingas minkštiklis. Jis minkština ir maitina sausą odą bei trapius plaukus. Jis ypatingai skvarbus, todėl idealiai tinka ir mišriai odai, kurią apsaugo be riebalų pertekliaus.

Idealiai tinka kasdien naudoti veido ir kūno odai bei plaukams prižiūrėti.

„Cosmos Organic“ sertifikuota „Ecocert Greenlife“ pagal „Cosmos“ standartą.

Ingredientai (INCI): Balanites Roxburghii (desert date) sėklų aliejus.

Pagaminta Burkina Faso.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ekologiškas migdolų aliejus odos priežiūrai ir masažui Sweet Almond, Najel, 80ml
Pasiūlymas

Šis aliejus lepina kūna neeiliniu būdu. Tinka visų tipų odai.

Ingredientai (INCI): 100% ekologiškas sweet almond oil (Prunus amygdalus dulcis)*

* 100% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Pagaminta Indijoje.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Raudonojo molio pudros veido kaukė, Najel
Pasiūlymas

Pašalina nešvarumus, sušvelnina, apsaugo trapias ir reaktyvias odas, tuo pačiu suteikdamas šviesesnę išvaizdą blankiai odai.

Naudojimas: Du arbatinius šaukštelius raudonojo molio miltelių sumaišykite su mineraliniu vandeniu, kol gausite vienalytę pastą. Tepkite nuvalytą veidą, palikite 15–20 minučių išdžiūti, tada gerai nuplaukite šiltu vandeniu.

Ingredientai (INCI): raudonas molis, 100% natūralus produktas.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Natūralus dezodorantas kalio alūno akmuo su dėkliuku, Najel, 90g
Pasiūlymas

Natūralus alūno akmuo, alūno kristalas - gamtos sukurtas efektyvus dezodorantas, normalizuojantis prakaitavimą ir saugantis nuo prakaito kvapo. Kvapų namų amonio alūnas yra tikras natūralus gamtoje randamas mineralas čermigitas, kaip parodė mūsų atlikta spektroskopinė cheminės sudėties analizė. Natūralūs alūnai dabar retenybė, dažniausiai siūlomi sintetiniai.

Paprasta ir genialu! Alūno druskos yra nuostabi natūraliausia dezodoruojanti higienos priemonė, naudojama ant šlapios odos. Ištirpusi ant odos druska stabdo bakterijų dauginimąsį ir dėl to neatsiranda nemalonus kvapas. Prakaitavimo nestabdo.

Kaip deozodorantai naudojami amonio alūnas ir kalio alūnas; jie labai panašūs, tik viename yra amonio jonai (NH4)+, o kitame vietoj kalio (K)+ jonų.

​Produkto savybės:
* 100 % natūralūs ingredientai
* pH -lt; 3,5
* tinka sportuojantiems.

Dezodoruojantis alūno akmenėlis (kalio alūno kristalas) - natūralus ir efektyvus:
* Alūno druska, ištirpusi ant odos, stabdo bakterijų dauginimąsį, todėl neutralizuoja prakaito kvapą puikiai ir ilgam
* Skirtingai nei antiperspirantai, neužkemša prakaito liaukų, tad nesutrinka prakaitavimas ir šalinimo funkcija (toksinų šalinimas su prakaitu)
* Bekvapis - gali naudoti visa šeima (vyrai, moterys, paaugliai)
* Ekonomiškas - nedidelį akmenėlį šeima gali naudoti metus, ir dar ilgiau
* Saugus produktas - alūnas neįsigeria į kūną, laikosi tik ant odos paviršiaus, ir nusiplauna prausiantis.
* Nepalieka pėdsakų ant drabužių
* Padengia odą nematoma rūgščia apsaugine plėvele, kuri neutralizuoja kvapą sukeliančias bakterijas

Naudojimas:

Kaip dezodorantas. Po dušo palikite odą drėgną (arba sušlapinkite patį kristalą) ir gerai ištrinkite akmenėliu prakaituojančias vietas (pažastis, pėdas). Truputėlis alūno ištirpsta ir padengia odą nematoma rūgščia apsaugine plėvele, kuri neutralizuoja kvapą sukeliančias bakterijas

Kaip sutraukianti ir dezinfekuojanti priemonė įbrėžimams, pvz po skutimosi  - sušlapi​​nti kristalą ir patrinti įbrėžimo vietą.

Sudėtis: kalio alūnas (Potassium Alum).

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Juodasis muilas – kūno šveitiklis su eukaliptu Allepo, Najel, 180g
Pasiūlymas

Prieš bet kokią kūno puoselėjimo procedūrą rekomenduojama atlikti kūno šveitimą, kadangi nušveista oda tampa švelni, glotni ir lengviau sugeria aliejus, ekstraktus ir kitas maitinamąsias medžiagas, esančias odos priežiūros priemonėse.

Hammam - sena rytietiškosios kultūros pirties tradicija, kurią sudaro kūno šveitimas specialiomis šiurkščiomis pirštinėmis/lufa bei nuplovimas muilo putomis, atliekamas ant šiltų marmurinių gultų.

Šis iš juodųjų alyvuogių pagamintas Aleppo muilas giliai valo odą, atkemša poras, pašalina negyvas ląsteles ir suragėjusį odos sluoksnį. Kartu drėkina ir jaunina odą, gerina kraujotaką, suteikia jai elastingumo bei glotnumo. Jame gausu vitamino E!

Kaip ir visi tradiciniai Aleppo muilai pasižymi specifiniu kvapu, tačiau šis praturtintas sodriu, vėsinančiu natūraliu eukaliptų aromatu. Kaip žinia, eukaliptų aliejus pasižymi gydančiomis, antiseptinėmis savybėmis.

Juodasis alyvuogių muilas - tai švelni augalinė muilo pasta giluminiam kūno odos valymui, tradiciniam rytietiškam odos šveitimui. Ji neputoja, tačiau kontaktuojant su vandeniu tampa kremine.

Rekomenduojama: 19 amžiuje ši muilo pasta būdavo naudojama kaip dermatologinių odos problemų gydymo priemonė, tačiau vėliau ji tapo tikra visų odos tipų grožio puoselėjimo priemone.

Suminkštindama odą ją puikiai paruošia būsimam negyvų ląstelių nušveitimui.

Po tinkamai atliktos pilnos procedūros itin juntamas poveikis kraujotakai, limfotakai, kvėpavimo ir nervų sistemoms, celiulito profilaktikai, svorio reguliavimui.

Rekomenduojama odą nušveisti prieš depiliaciją (vėliau dar kartą po savaitės) tam, kad plaukeliai neįaugtų į odą; prieš deginantis saulėje dėl lygaus įdegio ar prieš odą tepant dirbtinio įdegio priemonėmis.

Naudojimas: Įtrinkite odą juoduoju muilu, palaikykite kelias minutes, sukamaisiais judesiais nušveiskite odą specialia pirštine arba lufa.

Geriausiam rezultatui pasiekti juodąjį muilą rekomenduojama naudoti po maudynių vonioje, duše, ypač nepamainomas pirtyje, t.y. kai oda įšilusi ir odos poros atsivėrę. Švarią ir sausą (dar geriau drėgną) odą ištepkite natūraliu nerafinuotu aliejumi.

Prausiantis šią muilo pastą galima praturtinti gasulo moliu.

Ingredientai: vanduo (Aqua), alyvuogių aliejus (Potassium Olivate), glicerinas, parfum (natūraliai išgautas iš eukaliptų eterinio aliejaus), lauramedžių aliejus (Potassium Laurate),  sodium benzoate, patassium sorbate, sodos hidroksidas (Potassium Hydroxide), citrinų rūgštis, limonene

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Negyvosios jūros molio veido kaukė, Najel, 300g
Pasiūlymas

Naudojant kaip kaukę, Negyvosios jūros purvas, natūralus produktas iš unikalaus sūraus vandens ežero, suteiks jums nepaprastą naudingą poveikį. Šio ežero nuosėdos sudaro gaivinantį juodą purvą, kuris nuo senų senovės buvo naudojamas odos gydymui.

Ypač rekomenduojama naudoti veidui ir kaklui, todėl oda taps lygesnė, atsinaujins ir suminkštės. Plaukams taip pat gali būti naudingas šis gydymas, kuris pašalins nešvarumus dėl kenksmingų išorinių veiksnių.

Naudojimas: Du arbatinius šaukštelius raudonojo molio miltelių sumaišykite su mineraliniu vandeniu, kol gausite vienalytę pastą. Tepkite nuvalytą veidą, palikite 15–20 minučių išdžiūti, tada gerai nuplaukite šiltu vandeniu.

Ingredientai (INCI): Negyvosios jūros molis. 100% natūralus produktas, be jokių priedų.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Negyvosios jūros molio muilas Aleppo, Najel, 100g
Pasiūlymas

Gaunamas iš Negyvosios jūros molio ir mineralų mišinio, jo šveitimo savybės atgaivins jūsų odą nuo kasdienio streso ir ją pagyvins.

Muilas yra dermatologiškai patikrintas. Tai reiškia, kad produktus tikrina nepriklausomi mokslininkai ir jie analizuojami atsižvelgiant į jų taikymą ir suderinamumą. „Aleppo“ muilo pažymėjimas yra A klasės: „labai gerai“.

Kuo senesni muilai, tuo jie sausesni. Atitinkamai pradinis svoris kiek sumažėja.

Savybės:

* Be gyvūninių ingredientų
* Be dirbtinių dažiklių
* Jokių dirbtinių aromatų
* Nėra konservatorių
* Galutinis produktas pagamintas be bandymų su gyvūnais
* Dermatologiškai patikrinta

Sudėtis: alyvuogių aliejus, Negyvosios jūros molis, lauro lapų aliejus, soda, vanduo.

Rekomenduojama muilą laikyti sausai, geriausia ant medinio padėkliuko.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Damasko rožių vandens hidrolatas, ekologiškas, Najel, 200ml
Pasiūlymas

Najel Damascus rožių vanduo pašalina odos nešvarumus ir veikia kaip drėkiklis.

Kovoja su odos senėjimu ir ramina sudirgusios odos paraudimus.

Šiame gėlių vandenyje nėra gyvūninių ingredientų, dirbtinių dažiklių, kvapiklių ar konservantų.

Laikyti šaldytuve.

Galutinis produktas nebuvo išbandytas su gyvūnais. Išbandyta dermatologinėmis sąlygomis.

Najel Damascus rožių vanduo taip pat yra puikus čakrų ir auros valiklis. Tam naudokite garintuvą.

Ingredientai (INCI): Rosa Damascena Flower Extract (Citronneloil, Geranoil, Linaooil, Limonene), Aqua.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Lavos akmens šveitiklis-pemza su virvele pakabinimui, Najel
Pasiūlymas

Patrinkite lavos akmenį visur, kur turite sausą ar negyvą odą, ir ją pašalinsite. Taip lengvai pašalina negyvas ląsteles.

Tai yra natūralus produktas, todėl jo forma ir svoris gali skirtis.

Dydis: 7-10 cm

Medžiaga: lavos akmuo

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Taukmedžio sviestas su kakavos aromatu kūno priežiūrai, ekologiškas, Najel, 100g
Pasiūlymas

Natūralaus kakavos aromato ekologiškame taukmedžio svieste natūraliai gausu vitaminų A, D, E ir F.

Tai atkuria elastingumą ir drėgmę sausiausioms odoms. Taip pat taiso ir maitina plaukų galiukus.

Produkto specifikacijos

* Šis taukmedžio sviestas tinka visų tipų odai, ypač jautriausiai odai. Jis rekomenduojamas kasdienei veido, kūno ir plaukų priežiūrai. Kvepia natūralia kakava.

* Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, nuo tiesioginės šviesos.

* Netestuotas su gyvūnais.

Kaip naudoti

Prieš tepdami veidą, kūną ar plaukus, delne ištirpinkite sviestą. Taukmedžio sviestas taip pat gali būti naudojamas po vaškavimo ar skutimosi, kad nuramintų sudirgusią odą.

Ant plaukų patarimus tepkite sviestu, palikite mažiausiai 20 minučių, tada šampūnu ir nuplaukite.

Ant švarių, sausų kojų pemzos akmeniu pašalinkite negyvą ir kietą odą, tada tepkite taukmedžio sviestą. Tai pamaitins ir apsaugos jūsų kojas, todėl jos vėl bus minkštos. Jei pėdos yra labai pažeistos, prieš miegą jas padenkite storu taukmedžio sviesto sluoksniu ir mūvėkite lengvą kojinių porą. Palikite visą naktį ir ryte pašalinkite perteklių. Pakartokite tai taip dažnai, kiek reikia minkštoms, be kalio pėdoms.

Najel taukmedžio sviestas

Taukmedžio sviestas gaunamas iš pirmojo šalto taukmedžio riešutų presavimo. Ši medis auga laukinėje Vakarų Afrikos savanose. Taukmedžio riešutus derliumi tradiciniu būdu renka moterų kooperatyvas Ganoje. Najelio sviestas yra 100% natūralus ir pagamintas iš taukmedžio riešutų. Taukmedžiai, dar vadinami sviesto medžiais, yra ekologiško ūkininkavimo produktai.

Ingredientai: Butyrospermum Parkii (SHEA) taukmedžio sviestas**, Parfum (AROMATAS)*.

** ingredientas iš ekologiško ūkininkavimo *natūralių kvapų. 100% visų ingredientų yra natūralios kilmės, 98,5% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Natūralus kalio alūno akmens dezodorantas, Najel, 100g
Pasiūlymas

Natūralus alūno akmuo, alūno kristalas - gamtos sukurtas efektyvus dezodorantas, normalizuojantis prakaitavimą ir saugantis nuo prakaito kvapo. Kvapų namų amonio alūnas yra tikras natūralus gamtoje randamas mineralas čermigitas, kaip parodė mūsų atlikta spektroskopinė cheminės sudėties analizė. Natūralūs alūnai dabar retenybė, dažniausiai siūlomi sintetiniai.

Paprasta ir genialu! Alūno druskos yra nuostabi natūraliausia dezodoruojanti higienos priemonė, naudojama ant šlapios odos. Ištirpusi ant odos druska stabdo bakterijų dauginimąsį ir dėl to neatsiranda nemalonus kvapas. Prakaitavimo nestabdo.

Kaip deozodorantai naudojami amonio alūnas ir kalio alūnas; jie labai panašūs, tik viename yra amonio jonai (NH4)+, o kitame vietoj kalio (K)+ jonų.

​Produkto savybės:
* 100 % natūralūs ingredientai
* pH -lt; 3,5
* tinka sportuojantiems.

Dezodoruojantis alūno akmenėlis (kalio alūno kristalas) - natūralus ir efektyvus:
* Alūno druska, ištirpusi ant odos, stabdo bakterijų dauginimąsį, todėl neutralizuoja prakaito kvapą puikiai ir ilgam
* Skirtingai nei antiperspirantai, neužkemša prakaito liaukų, tad nesutrinka prakaitavimas ir šalinimo funkcija (toksinų šalinimas su prakaitu)
* Bekvapis - gali naudoti visa šeima (vyrai, moterys, paaugliai)
* Ekonomiškas - nedidelį akmenėlį šeima gali naudoti metus, ir dar ilgiau
* Saugus produktas - alūnas neįsigeria į kūną, laikosi tik ant odos paviršiaus, ir nusiplauna prausiantis.
* Nepalieka pėdsakų ant drabužių
* Padengia odą nematoma rūgščia apsaugine plėvele, kuri neutralizuoja kvapą sukeliančias bakterijas

Naudojimas:

Kaip dezodorantas. Po dušo palikite odą drėgną (arba sušlapinkite patį kristalą) ir gerai ištrinkite akmenėliu prakaituojančias vietas (pažastis, pėdas). Truputėlis alūno ištirpsta ir padengia odą nematoma rūgščia apsaugine plėvele, kuri neutralizuoja kvapą sukeliančias bakterijas

Kaip sutraukianti ir dezinfekuojanti priemonė įbrėžimams, pvz po skutimosi  - sušlapi​​nti kristalą ir patrinti įbrėžimo vietą.

Sudėtis: kalio alūnas (Potassium Alum), vanduo (Aqua).

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ekologiškas dušo gelis prausimuisi su jazminais Aleppo, Najel, 500ml
Pasiūlymas

Ekologiškas dušo gelis Najel Aleppo suteikia jums gaivumo, natūralaus drėkinimo ir gerovės.

Jazminas ramina odą ir suteikia jai subtilų rytietišką kvapą.

Šioje dušo želėje nėra palmių aliejaus, gyvūninių ingredientų, dirbtinių dažiklių ar kvapiklių.

Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Galutinis produktas nebuvo išbandytas su gyvūnais.

Ingredientai (INCI): 100% 

* 100% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Pagaminta Indijoje.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Gryno alyvuogių aliejaus muilas Aleppo, Najel, 200g
Pasiūlymas

Rekomenduojama naudoti kasdien. Idealiai tinka jautriai ir subtiliai odai.

Naudojimas: puikiai tinka kasdien plaunant veidą, rankas ir visą kūną prausiantis duše. Tai kasdien suteikia odai drėgmės ir ją maitina.

Kadangi nenaudojami dirbtiniai priedai, o pagrindinis muilo ingredientas yra alyvuogių aliejus, jis tinka kūdikių odai prižiūrėti.

Po naudojimo laikykite muilą sausą ant medinio muilo padėkliuko (galite įsigyti pas mus, prekės kodas PI221543).

Savybės:

* Nėra gyvūninių ingredientų

* Be dirbtinių dažiklių

* Jokių dirbtinių kvapų

* Nėra konservantų

* Galutinis produktas pagamintas be bandymų su gyvūnais

* Dermatologiškai patikrinta

Sudėtis: alyvuogių aliejus, vanduo, natrio hidroksidas.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Alyvuogių ir lauramedžio aliejaus muilas Aleppo su medžio anglimi, Najel, 100g
Pasiūlymas

Rekomenduojama naudoti kasdien. Idealiai tinka jautriai ir subtiliai odai.

Naudojimas: puikiai tinka kasdien plaunant veidą, rankas ir visą kūną prausiantis duše. Tai kasdien suteikia odai drėgmės ir ją maitina.

Kadangi nenaudojami dirbtiniai priedai, o pagrindinis muilo ingredientas yra alyvuogių aliejus, jis tinka kūdikių odai prižiūrėti.

Po naudojimo laikykite muilą sausą ant medinio muilo padėkliuko (galite įsigyti pas mus, prekės kodas PI221543).

Savybės:

* Nėra gyvūninių ingredientų

* Be dirbtinių dažiklių

* Jokių dirbtinių kvapų

* Nėra konservantų

* Galutinis produktas pagamintas be bandymų su gyvūnais

* Dermatologiškai patikrinta

Sudėtis: alyvuogių aliejus, vanduo, natrio hidroksidas.

Ingredientai (INCI): Sodium olivate, Aqua (Water), Charcoal powder(*), Sodium Laurelate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.

* iš ekologiškų ūkių

-----------------------------------------------------

Sas Najjar Aleppo muilai

Al Najjar šeima nuo 1895 m. gamina autentišką Aleppo muilą, naudodama tradicinį meistriškumą. Žinios perduodamos iš kartos į kartą Al Najjar šeimos muilo gamykloje, esančioje Alepo mieste Šiaurės Sirijoje. Kasmet nuo lapkričio pabaigos iki kovo pabaigos pirmojo pasaulyje kieto muilo gamyba kartojama tuo pačiu nepakitusiu procesu. Tada muilas džiūsta mažiausiai devynis mėnesius.

Najel Aleppo muilas gaminamas tik iš alyvuogių aliejaus ir lauramedžio aliejaus - dviejų pasirinktų aliejų, suteikiančių jam daug privalumų. Sumuštas alyvuogių aliejus yra galingas valiklis, kuris maitina, apsaugo ir minkština odą. Lauramedžio aliejus yra žinomas dėl savo dezinfekuojančių ir regeneruojančių savybių.

Pagamintas iš tradicinio 200 g Aleppo muilo su 5% BLO (lauramedžio aliejaus), Najel Aleppo juodasis muilas su ekologiška augaline medžio anglimi sujungia Aleppo muilo savybes su anglimi. Tūkstančius metų medžio anglies milteliai buvo naudojami kinų ir ajurvedos medicinoje kūno detoksikacijai ir valymui. Šiandien kosmetikoje vis labiau populiarėja anglies naudojimas. Ekologiška augalinė anglis, naudojama Najel Aleppo muiluose, yra iš Indijos agrastų, dažniau vadinamų Amla. Amla yra Indijos agrastų medžio vaisius, kuris, kaip rodo jo pavadinimas, auginamas Indijoje, taip pat Nepale ir Šri Lankoje.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ekologiškas šampūnas-kondicionierius riebaluotiems plaukams Aleppo 2in1, Najel, 500ml
Pasiūlymas

Galingas du viename šampūno ir kondicionieriaus derinys, specialiai parinktas riebiems plaukams. Ramina galvos odą ir daro plaukus minkštus, elastingus bei lengvai formuojamus.

• Dilgėlė: natūraliai sutraukianti, pasižyminti pleiskanas mažinančiomis savybėmis.

• Pietų mergelės paparčiai: atkurianti priemonė, atgaivina plaukus.

• Paprastasis rėžiukas: kovoja su seborėja, mažina odos riebalus. Raminantis ir tonizuojantis.

• Ramunėlių vanduo: priešuždegiminis ir atpalaiduojantis

* ECOCERT sertifikuota ekologiška

* Sudėtyje yra Alepo muilo ir natūralių augalų ekstraktų

* Tinka riebiems plaukams ir kasdieniam naudojimui

* Šampūnas ir kondicionierius viename

* Be sulfatų, neišbandytas su gyvūnais

Naudojimas: Prieš naudojimą buteliuką pakratykite. Užtepkite šiek tiek šampūno ant plaukų bei galvos odos ir švelniai įmasažuokite. Palikite minutei ir gerai nuplaukite vandeniu.

Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Ingredientai (INCI): Aqua (Water), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water *, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Decyl Glucoside, Polyglyceryl-2 Laurate, Glycerin, Sodium Chloride, Sorbitan Caprylate, Potassium Olivate **, Potassium Laurelate **, Urtica Dioica Nettle) Extract *, Adiantum Capillus Venus Leaf Extract, Nasturtium Officinale Extract *, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Citrate, Propanediol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Potassium.

* ekologiško ūkininkavimo ingredientai.

** pagamintas naudojant ekologiškus ingredientus.

99% visų ingredientų yra natūralūs. 10% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Sertifikuota Cosmos Organic pagal Ecocert Greenlife

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Skystas ekologiškas Aleppo muilas su ramunėlių vandeniu, Najel, 200ml
Pasiūlymas

Naudojant tauriuosius aliejus, pasižyminčius maitinančiomis ir raminančiomis savybėmis, šis skystas Aleppo muilas yra tinkama priežiūros priemonė visų tipų odai, ypač sausai ir jautriai. Jis palieka odą minkštą ir apsaugotą nuo dirginimo.

Patobulintas medaus kvapu, paliks jūsų odai saldų aromatą.

Naudojimas: tepkite ant drėgnos odos ar plaukų, tada gerai nuplaukite.

Verta žinoti: Aleppo muilas gaminamas tik iš augalinių aliejų. Jis tik šiek tiek putoja, nes nėra pridėta sintetinių agentų.

Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Galutinis produktas nebuvo išbandytas su gyvūnais.

Ingredientai (INCI): Aqua (Water), Potassium Olivate**, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower water*, Parfum (Fragrance), Glycerin**, Potassium Laurelate**, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Acxid, Potassium HY

* ekologiško ūkininkavimo ingredientai.

** pagamintas naudojant ekologiškus ingredientus.

99% visų ingredientų yra natūralūs. 20% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Cosmos Organic sertifikuota pagal Ecocert Greenlife.

Pagaminta Indijoje.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ekologiškas šampūnas-kondicionierius normaliems plaukams Aleppo 2in1, Najel, 500ml
Pasiūlymas

Šis galingas 2 viename derinys yra šampūnas ir kondicionierius viename. Pagamintas iš alyvuogių aliejaus ir lauramedžio aliejaus, kartu su ramunėlių vandeniu, skirtas raminamam šampūnui ir kondicionieriui.

Naudojimas: Prieš naudojimą buteliuką pakratykite. Užtepkite šiek tiek šampūno ant plaukų bei galvos odos ir švelniai įmasažuokite. Palikite minutei ir gerai nuplaukite vandeniu.

Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Galutinis produktas nebuvo išbandytas su gyvūnais.

Ingredientai (INCI): aqua (water), chamomilla recutita (matricaria) flower water *, lauryl glucoside, sodium lauroyl glutamate, decyl glucoside, polyglyceryl-2 laurate, glycerin, sodium chloride, sorbitan caprylate, potassium olivate **, potassium laurelate, sodium dehydroacetate citric acid, guar hydroxypropyltrimonium chloride, sodium citrate, propanediol, benzoic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, potassium hydroxide.

* ekologiško ūkininkavimo ingredientai.

** pagamintas naudojant ekologiškus ingredientus.

99% visų ingredientų yra natūralūs. 10% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ekologiškas šampūnas-kondicionierius sausiems plaukams Aleppo 2in1, Najel, 500ml
Pasiūlymas

Šis galingas 2 viename derinys yra šampūnas ir kondicionierius viename. Pagamintas iš alyvuogių aliejaus ir lauramedžio aliejaus, kartu su ramunėlių vandeniu, skirtas raminamam šampūnui ir kondicionieriui.

Šis šampūnas suteikia jums skystą Aleppo muilą kartu su augalinių ekstraktų mišiniu, kad jūsų plaukai būtų švelnūs ir žvilgantys:

• Avokadas, turtingas vitaminais, palaiko plaukų drėkinimą.

• Figos yra minkštiklis, todėl jūsų galvos oda tampa minkšta ir elastinga.

• Vaistinės ožragės sėklos (Trigonella ir Sénégrain) padeda kovoti su plaukų slinkimu, minkština sausus ir lūžinėjančius plaukus, tuo pačiu stiprindamos trapius plaukus. Vaistinė ožragė naudojama Vidurio Rytuose galvos utėlėms gydyti.

• Kalkėse gausu vitamino C ir jos yra priešuždegiminės. Tai stiprus baktericidas ir antiseptikas.

• Ramunėlių vanduo turi priešuždegiminių ir atpalaiduojančių savybių.

• ECOCERT-COSMOS sertifikuotas ekologiškas produktas

Naudojimas: Prieš naudojimą buteliuką pakratykite. Užtepkite šiek tiek šampūno ant plaukų bei galvos odos ir švelniai įmasažuokite. Palikite minutei ir gerai nuplaukite vandeniu.

Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Galutinis produktas nebuvo išbandytas su gyvūnais.

Ingredientai (INCI): Aqua (Water), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water *, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Decyl Glucoside, Glycerin, Polyglyceryl-2 Laurate, Sodium Chloride, Sorbitan Caprylate, Potassium Olivate **, Potassium Laurelate **, Citrus Aurantif Lime) Fruit Extract *, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract *, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract *, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract *, Sodium Dehydroacetate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Citrate, Citric Acid, Propanediol, Benzane Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Potassium Hydroxide.

* ekologiško ūkininkavimo ingredientai.

** pagamintas naudojant ekologiškus ingredientus.

99% visų ingredientų yra natūralūs. 10% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Baltojo molio kaolino milteliai veido bei plaukų kaukėms, Najel, 90g
Pasiūlymas

Baltasis molis (angl. kaolin clay) dar vadinamas kaolinas yra  nuosėdinė uoliena iš kaolinito ir kvarco. Dažniausiai būna baltos spalvos, bet gali turėti gelsvą, pilką ar žalsvą atspalvį. Daugiausiai naudojamas veido kaukėse, kur atlieka absorbento ir šveitiklio funkcijas. Kaolinas dėl absorbento savybių taip pat mažina kosmetikos priemonių tūrį, veikia kaip rišiklis. Kaolinas yra švelniausias iš visų molių, veikia labai švelniai ir neerzina odos, todėl jis puikiai tinka žmonėms, kurių oda yra sausa ir jautri. Švelniai sutraukia poras, greitina žaizdelių gijimą bei šalina uždegiminį procesą. Šilti baltojo molio kompresai pašalina nuovargį, veikia raminančiai. Kaip ir kiekvienas kosmetinis molis, lygina odą bei gerina odos kraujo apytaką. Gali būti naudojamas ir esant išsiplėtusiems kapiliarams. Kaolinas naudojamas po spuogelių likusiems randeliams, dėmelėms balinti, išsiplėtusiems kapiliarams sutraukti, dėmelėms, todėl oda tampa baltesnė ir skaistesnė. Kosmetinė veido kaukė su baltuoju moliu valo odą, aprūpina odos ląsteles deguonimi. Prisotina odą mikroelementais, suteikia jai elastingumo. Baltąjį molį galima naudoti kaip švelnų odos šveitiklį, kuris išlygina smulkias raukšleles, tonizuoja, švelniai balina ir atgaivina veido odą. Plaukų kaukė maitina galvos odą, stimuliuoja plaukų augimą, stabdo pleiskanų atsiradimą. Reguliariai naudodami baltąjį molį veido ir kūno odai suteiksite sveiką išvaizdą. Baltasis molis nepašalina iš odos riebalų, todėl tinka sausai odai

Baltojo molio kaukė plaukams. Plaukų kaukė maitina galvos odą, stimuliuoja plaukų augimą, stabdo pleiskanų atsiradimą. Reikės:baltojo molio, vandens, kiaušinio trynio. Praskieskite reikiamą baltojo molio kiekį vandeniu, kad gautumėte masę panašią į kondensuotą pieną. Atskiedusios palaukykite apie 20 minučių (būtinai!), tada įsukite kiaušinio trynį (kiaušinio trynys turi šampūno savybių). Su gautu mišiniu gerai įtinkite galvos odą, ištepkite plaukus ir palaikykite 20 min. (galite užsidėti maišelį ir apsisukti plaukus rankšluoščiu). Po 20 min. išsiplaukite plaukus ir nusausinkite rankšluosčiu. Šampūno ir kondicionieriaus vartoti nebereikia. Tokia kaukė maitina galvos odą, naikina pleiskanojimą, stiprina plaukus, todėl plaukai neslenka ir nelūžinėja.

Baltojo molio kaukė veidui. Reikės: baltojo molio, vandens, hidrolato, žolelių nuoviro arba pieno (pasirinkite, ką labiausiai mėgstate vartoti), 5-6 lašų nerafinuoto aliejaus (simondsijų, avokadų, saldžiųjų migdolų ar kito mėgstamo).Reikiamą molio kiekį atskieskite vandeniu, hidrolatu, žolelių nuoviru arba pienu. Žinovės sako, kad geriausia rinktis pieną, nes tada kaukę lengva nuvalyti. Pasirinkto skysčio pilkite tiek, kad gautumėte košelę. Į košelę įlašinkite 5-6 lašelius aliejaus. Gautą košelę plonai ir tolygiai užtepkite ant odos, palaikykite 10-15 minučių ir nuskalaukite. Neleiskite kaukei uždžiūti – kad pratęstumėte kaukės poveikį nuolat apipurkškite ją vandeniu ar hidrolatu. Nelaikykite molio ant odos per ilgai - jis sugers odos drėgmę. Vartokite 1-2 kartus per savaitę ir pamatysite, kaip pagražės ir atsigaus jūsų oda! Išdandyta!

Paprastas naudojimas: 

Veido arba plaukų kaukė: sumaišykite 3 valgomąjį šaukštą molio su 2 šaukštais vandens. Tepkite ant plaukų ar veido ir kiek palaikę nuplaukite.

Patekus į akis, gerai nuplaukite.

Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Ingredientai: 100% natūralus kaolinas (baltasis molis).

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Žaliojo molio milteliai veido kaukei, Najel, 150g
Pasiūlymas

Žaliasis molis yra pati vertingiausia molio rūšis, ypač vertinama dėl priešuždegiminių ir absorbcinių savybių. Dėl savo savybių žalias molis giliai valo odą, sugerdamas riebalų perteklių, o išsausėjusias odos vietas sudrėkindamas. Todėl žaliasis molis puikiai tinka mišriai, riebiai odai. Žaliasis molis padeda išvalyti odą nuo toksinų ir gydo uždegimus, taigi ypač tinkamas spuoguotai odai. Veikdamas antibakteriškai, šis molis puikiai sutraukia poras, gerina riebalinių liaukų veiklą, skatina regeneraciją, gerina kraujotaką, padeda odai efektyviau įsisavinti naudingąsias medžiagas. Taip pat jis stangrina odą, lygina raukšles. Žaliasis molis naudojamas gilaus valymo odos kaukėms ir gydomiesiems  kompresams. Naudojant žaliąjį molį oda tampa minkšta, glotni, sureguliuojamas riebalų perteklius. Dėl stipriai valančio poveikio netinka jautriai odai. Tinka riebiai, mišriai odai.

Molio kaukė veidui. Žaliasis molis naudojamas sumaišius jį su vandeniu ar gėlių vandeniu. Skysčių reikia pilti tiek, kad molis taptų malonios ir vientisos konsistencijos košele. Jeigu oda ar plaukai labai sausi, rekomenduojama papildomai įpilti augalinio nerafinuoto aliejaus - simondsijų (jojobos), saldžiųjų migdolų, avokadų ar argano. Košele lygiu sluoksniu ištepkite veidą, palaikykite 10 minučių, tada sukamaisiais judesiais masažuodami į veido odą nuplaukite. Žaliojo molio veido kaukę rekomenduojama naudoti bent kartą per savaitę. Poveikis: giliai išvalyta, pamaitinta, švelni bei skaisti oda.

Molis yra natūralus, tačiau jis nesensta. Jei laikysite sausoje ir tamsioje vietoje, galite vartoti jį ilgą laiką.

Patekus į akis, gerai nuplaukite.

Ingredientai: 100% natūralus žaliasis molis.

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Alyvuogių lapų vandens hidrolatas, ekologiškas, Najel, 200ml
Pasiūlymas

Najel hidrolatas, gaunamas distiliuojant garais ekologiškus alyvuogių lapus, mažina senėjimo požymius ir neutralizuoja laisvuosius radikalus. Jį sudaro aktyvūs antioksidantai, terpenai, kurie detoksikuoja ląsteles ir saugo odą nuo laisvųjų radikalų.

Alyvuogių lapų hidrolatas, žinomas dėl savo antiseptinių savybių, kruopščiai valo odą ir galvos odą. Žinomas dėl raminamojo poveikio, švelniai valo net pačią jautriausią odą.

Šis hidrolatas palieka jūsų odą maloniai švelnią ir gaivią, su švelnia žoline nata. Jis padeda detoksikuoti ir nuraminti odą bei galvos odą.

Produkto specifikacijos

* Gaunamas distiliuojant garais iš ekologiškų sausų lapų.

* Alyvmedžio lapas, pasižymintis būdinga žaliai pilka spalva, turi daug privalumų odos priežiūrai.

* Tiesą sakant, alyvmedžių lapuose yra daugiau oleuropeino – stipraus antioksidanto – nei pačiose alyvuogėse.

Kaip naudoti: Prieš naudodami dieninį kremą ar serumą, tepkite vatos diskeliu ant švarios, sausos odos.

Najel alyvuogių lapų hidrolatas taip pat gali būti naudojamas masažuojant plaukus, siekiant nuraminti ir išvalyti galvos odą.

Ingredientai (INCI): Olea Europaea leaf water, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric acid.

*ingredientai iš ekologinio ūkininkavimo. 99,6% natūralios kilmės. 22,5% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

Cosmos Organic sertifikuota Ecocert Greenlife pagal Cosmos standartą.

Logo
Atstatyti slaptažodį