Santulan

  • Visos
  • Mėgstamiausias
  • Populiarus
  • Daugiausiai vertinamas
  • Negalioja
Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Masažo aliejus krūtų priežiūrai Suhrud, Santulan, 50ml
Pasiūlymas

Santulano Ajurvedos Suhrud aliejus ypač rekomenduojamas moterų krūties priežiūrai ir masažui. Apskritai, įprastas krūtų masažas rekomenduojamas kaip prevencinė priemonė ir tobula krūtų priežiūra. Reguliarūs masažai su Suhrud aliejumi taip pat suaktyvina širdies čakrą.

Vaidya Shri Balaji També sukurtas Santulan Suhrud masažo aliejus gaminamas pagal griežtus tradicinius kriterijus Atmasantulana kaime Indijoje.

Naudojimas: švelniai įmasažuokite į Suhrud masažo aliejų. Tinka kasdieniam, išoriniam naudojimui.

Ingredientai (INCI): Sesamum indicum seed oil, Extracts (from decoction): Lac, Yogurt, Sphaerantus hirtus seed, Hemidesmus indicus root, Whitania somnifera, Gmelina arborea root, Emblica officinalis fruit, Terminalia belerica fruit, Symplocos racemosa bark, Scindapsy officchium spinalis, H root, Woodfordia fruticosa flower, Ferrous sulfate.

Kilmės šalis: Indija

Gamintojas: Santulan Ayurved GmbH, Miunchenas, Vokietija

Pridėta prie mėgstamiausių sąrašoPašalinta iš mėgstamiausių sąrašo 0
Ajurvedinis džemas Chyavanaprash, Santulan, 250g
Pasiūlymas

Chyawan Prash yra populiarus ajurvedinis maistinis džemas, kuriame yra unikalus augalų ir prieskonių derinys ir turintis daugiau nei 2500 metų istoriją.

Pagrindinis Chyawanprash ingredientas yra indiškojo lapainio (agrasto) Amla vaisiai, dar žinomi kaip Amalaki. Indijos agrastuose yra daug vitamino C ir jie turi daug naudingų savybių. Ypač Indijoje ir daugelyje kitų Azijos vietų jie žinomi visur. Santulan Chyawan Prash yra 100% natūralus ir visiškai be chemijos.

Rekomenduojama kasdien vartoti apie 1 valgomąjį šaukštą Chyawanprash. Jis turi skanų saldžiarūgštį skonį, taip pat gali būti valgomas ant duonos, įmaišomas į karštą pieną arba valgomas paprastai su šaukštu. Santulan Chyawan Prash laikomas gaivinančiu, valomuoju, gaivinančiu ir ypač subalansuojančiu.

Santulan daug savo žolelių, vaisių ir ingredientų augina savo privačioje žemėje, laikydamasis ekologinių standartų ir energetinių aspektų, tokių kaip mėnulio ciklai. Taip gaunamas aukštos kokybės Chyawanprash, kurio skonis yra nuostabiai gaivus ir gyvybingas.

Vartojimas: per dieną suvalgykite po 1-2 arbatinius šaukštelius prieš valgį, užgerdami šiltu pienu ar vandeniu.

Geriausiai vartoti ryte, bet galima vartoti ir bet kuriuo kitu dienos metu.

Sudėtis: Cukranendrių cukrus, Amla vaisiai (Indijos agrastai, 32,9%), medus, Ajurvedos ghi (skaidrus sviestas iš karvės pieno, žemės riešutų aliejus, žolelių ekstraktas (iš šių žolelių, šviežiai iškepta, bambukas, rupūs grūdai, ilgosios paprikos, kardamonas), smėlio dedešva, indai Šparagai (šparagai) Shatavari), Žemės žvaigždė, Chebula Myrobalan vaisiai, razinos, alavijas, Tinospora cordifolia, Nussgras, miegantis bukas, Indijos Lungenkraut, Premna integrifolia, Oroxylum indicum, Desmodium gangeticum, Phaesusus teusususus suaveolens, Uraria picta, Zitwerwurzel, Sandalholz, Indian Lotus, Castor, Lilium polyphyllum, Martynia, Solanum indicum, Thai Baklažanai, Pistacia integerrima, Leptadenia reticulata, White Teak, Steinbrecher, Boerhaavia diffusa, Bela Marmelos, Aeg pipirai, cinamonas, Cinnamomum tamala, kardamonas).

Informacija apie alergenus: sudėtyje yra lydyto sviesto (Ghee) iš karvės pieno ir žemės riešutų sviesto.

Papildoma informacija:

Rekomenduojamos paros dozės viršyti nerekomenduojama. Nepakeičia subalansuotos ir įvairios mitybos.

Laikymo sąlygos: laikykite jį sandariai uždarytame inde, tamsioje, vėsioje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve.

Kilmės šalis: ne ES ūkis (Indija)

Grynasis kiekis: 250 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Santulan Ayurveda GmbH, Miunchenas, Vokietija

Logo
Atstatyti slaptažodį