Paramos skyriaus savanoriai

Mūsų organizacijos paramos skyriaus vadovės mintys apie komandą 🫂

Esu VŠĮ Žmonės žmonėms paramos skyriaus vadovė Agnė. Trumpai noriu papasakoti apie mūsų skyriaus veiklą 🤗

Turiu pačią nuostabiausią komandą ir noriu Jums padėkoti, ačiū, kad esate💞 Aukodami savo laiką, atimdami jį iš šeimos, vaikų, namų, laisvalaikio, taip atkakliai ir šauniai dirbate, kad galėtumėme ištiesti ranką kam labiausiai to reikia ❤️ Labai Jumis didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad sutikau Jus savo kelį.

Visa komanda dirba neatlygintinai ieškodami rėmėjų aukcionams, kad galėtume ištiesti pagalbos ranką alkstantiems, sergantiems, šąlantiems, visiems kuriuos šią dieną užklupo gyvenimo negandos. Komanda dirba dieną, naktį, neturėdami laisvų savaitgalių. Labai norime nenuvilti rėmėjų ir kad būtų įvertintas mūsų darbas ❤️ Aukcione daikto Jūs neperkate, o aukojate atitinkamą pinigų sumą už kurią rėmėjų dėka, mes kaip padėką už gerą širdį dovanojame Jums daiktą. Labai norime, kad dalyvaudami aukcione suprastumėte, kad Jūsų paaukoti pinigai keliauja kilniems tikslams ir Jūs darote neįkainojamą darbą!

Tai duonos kąsnis ant stalo išalkusiam, vaistai – sergančiam, batai – mažoms šąlančioms kojytėmis 💞

Rėmėjai ir ši komanda yra mūsų Všį gyvavimo pagrindas, kad pasaulį padarytumėte bent kiek gražesniu!

Ačiū dalyvaujantiems aukcionuose! Kviečiame junktis visus narius, Jūsų beveik 18 tūkstančių❤️ Dalyvaudami aukcionuose padėsite, kam šiandien labiausiai to reikia ir tai bus pati geriausia padėka mums už mūsų darbus!

https://m.facebook.com/profile.php?id=192855568480246&ref=content_filter

Mes mielai išgirsti jūsų mintis

Palikti atsakymą

Logo
Atstatyti slaptažodį