Privatumo politika

Ši Privatumo politika kartu su Agrastas.lt tinklapio naudojimo taisyklėmis (toliau – Taisyklės), reglamentuoja jūsų naudojimąsi MB “Gydūnas” interneto svetaine. Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms, net jei jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų Agrastas.lt nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kai ši Privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, turėtumėte perskaityti privatumo politiką ir susijusias sąlygas, paskelbtas atitinkamoje interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis Agrastas.lt paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi MB “Gydūnas” interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką.
Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti MB “Gydūnas” interneto svetaine Agrastas.lt.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB “Gydūnas, juridinio asmens kodas 304923187, adresas Birželio 23-iosios g. 1-19, Vilnius, elektroninio pašto adresas: labas@agrastas.lt.

1.        ASMENS DUOMENIS KURIUOS RENKAME

1.1.    Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi. 
1.2.    Asmens duomenys, kuriuos mes renkame ir tvarkome:

  • Registracijos duomenys

Privalomi registracijos duomenys: el. pašto adresas.

Alternatyvūs duomenys (duomenys, kuriuos pateikiate išskirtinai savo nuožiūra): vardas, pavardė, telefono numeris, pristatymo adresas, mokėjimo informacija (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu), banko kortelės numeris. Kurdami Agrastas.lt paskyrą, galite pateikti papildomų asmens duomenų, kurie nėra būtini norint naudotis Agrastas.lt interneto svetaine.

  • Pirkimų duomenys

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikėte pirkdami prekes Agrastas.lt interneto svetainėje. Mes renkame šiuo Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, prekių pristatymo būdą, mokėjimo būdą, mokėjimo informaciją (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu), pagrindinę informaciją apie prekes gaunančias trečiąsias šalis, IP adresą.

  • Slapukai

Jūsų naršymo ir elgesio Agrastas.lt interneto svetainėje istorija.

  • Komunikavimo pasirinkimai

Tai apima jūsų pasirinkimus dėl mūsų ir trečiųjų šalių rinkodaros pasiūlymų gavimo bei jūsų komunikavimo pasirinkimus. Mes suteikiame jums galimybę valdyti įvairias pasirenkamas mūsų teikiamas komunikavimo rūšis, įskaitant prisijungimo ir atsisakymo galimybes. Be to, kartais iš Agrastas.lt interneto svetainės gausite būtinus pranešimus, kai teiksime paslaugas ir turinį, kurio prašote, ar kai turėsime informuoti jus svarbiais, su interneto svetaine susijusiais klausimais.

Mes renkame tokius jūsų duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą, jūsų viešai išreikštos nuomonės apie Agrastas.lt parduodamas prekes istoriją, pageidavimų sąrašą, mūsų ir jūsų tarpusavio bendravimo istoriją, telefono numerį, IP adresą, pirkinių krepšelio duomenis, apklausų atsakymų istoriją, taip pat jūsų pirkimų duomenis, užsakymų istoriją, mokėjimų istoriją. Be to, atsižvelgiant į Agrastas.lt suteiktas paslaugas, gali būti renkami papildomi asmens duomenys, susiję su jūsų naudojimusi Agrastas.lt interneto svetaine.

  • Kontaktinė informacija, atsiliepimai ir paklausimai

Kai pateikiate mums atsiliepimus, kreipiatės į mus dėl pagalbos arba užduodate mums klausimus, mes galime rinkti tokius jūsų duomenis kaip antai jūsų vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir (arba) kita kontaktinė informacija, kad atsakytume į jūsų atsiliepimus, teiktume pagalbą ar atsakytume į jūsų klausimus. Tai apima jūsų susirašinėjimo su mumis įrašus ir kopijas (įskaitant el. pašto adresus ir telefono numerius), jei tokių yra.

  • Analitiniai duomenys

Siekiame, kad naudotis mūsų interneto svetaine jums būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl atliekame Jūsų veiksmų analizę, kurios metu analizuojame ir tvarkome tokius jūsų asmens duomenis: pirkimų istorija; naršymo istorija; mokėjimų istorija; Jūsų įsigytų prekių apžvalgos; apklausų metu pateikti atsakymai; Jūsų ir mūsų tarpusavio bendravimo istorija, įskaitant elektroninį susirašinėjimą.

  • Rinkodaros duomenys

Siekiant pateikti Jums bendrus mūsų prekių/paslaugų bei mūsų organizuojamų loterijų, akcijų ir projektų pasiūlymus, mes tvarkome šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą.

2.    ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI
 

2.1.    Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.
2.2.    Siekdami suteikti jums prieigą prie Agrastas.lt interneto svetainės ir norėdami suteikti jums galimybę naudotis Agrastas.lt interneto svetaine, tvarkome šiuos asmens duomenis:

2.2.1     registracijos duomenys.

2.3.    Pardavimų vykdymo ir pagalbos užklausų tvarkymo tikslais tvarkome šiuos asmens duomenis:

2.3.3.    pirkimų duomenys.

2.4.    Norime, kad naudotis Agrastas.lt interneto svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl siekdami gerinti savo paslaugas nuolat vykdome savo veiklos analizę, analizuodami ir valdydami šiuos duomenis:

2.4.1.    slapukų duomenys;
2.4.2.   analitiniai duomenys.

2.5.    Jūsų asmens duomenų tvarkymas jūsų prašymų ir užklausų tvarkymo tikslais:

2.5.1.    siekdami teikti Jums kokybiškas paslaugas ir visapusišką aptarnavimą, šios Privatumo politikos 1.2 skyriuje nurodytus Jūsų asmens duomenis taip pat tvarkome jūsų užklausų ir prašymų vykdymo tikslais.

2.6.    Siekdami teikti Jums bendrus pasiūlymus ir specialiai jums pritaikytus pasiūlymus, mes tvarkome šiuos asmens duomenis:

2.6.1.    rinkodaros duomenys;
2.6.2.    suasmeninti rinkodaros duomenys.
Šiame punkte nurodyti asmens duomenys yra tvarkomi tik Jūsų sutikimo pagrindu.
Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą susisiekdami su mumis raštu el. paštu labas@agrastas.lt arba pakeisdami prenumeratos būseną savo paskyroje. 

3.    ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS 

3.1.    Siekdami pateikti Jūsų prašomas prekes ir suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būti siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą.
3.2.    Jūsų asmens duomenis perduodame pardavėjams iš kurių perkate prekes. Jūsų asmens duomenys perduodami pardavėjams tiek, kiek būtina norint tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą. Pardavėjas Jūsų asmens duomenis tvarko Pardavėjo nustatyta tvarka.

3.3.    Jūsų asmens duomenimus yra perduodami paslaugų teikėjams. Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui ar Agrastas.lt.
3.4.    Teisinio proceso atveju jūsų asmens duomenys gali būti perduoti kitoms šalims:

3.4.1.    valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

4.    ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMAS

4.1.        Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

5.    SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

5.1.        Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

5.2.        Slapukais mes galime rinkti šią informaciją: IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų Svetainėje skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai, laikas, praleistas Svetainėje, demografiniai duomenys ir, jei atvykote į Svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio – puslapio URL nuoroda.

5.3.        Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame šiais tikslais:

5.3.1.     kad užtikrintume Svetainės funkcionalumą (pvz., kad Jūs galėtumėte naudotis Svetainės įasmeninimu);

5.3.2.    kad galėtume Svetainę tobulinti ir vystyti taip, kad ji dar geriau atitiktų Jūsų poreikius;

5.3.3.    paslaugų plėtrai ir naudojimosi Svetaine analizei;

5.3.4.    tiksliniam rinkodaros orientavimui.

5.4.      Mes galime, nepažeisdami teisės aktų, apjungti informaciją, gautą naudojant slapukus, su informacija, gauta apie Jus kitomis priemonėmis (pvz., informacija apie naudojimąsi Svetaine apjungti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis).

5.5.      Svetainėje gali būti naudojami tokie slapukai:

5.5.1.    “techniniai slapukai“- tai slapukai, kurie yra būtini Svetainės veikimui;

5.5.2.    “funkciniai slapukai“- tai slapukai, kurie nors ir nėra būtini Svetainės veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį;

5.5.3.    “analitiniai slapukai“- tai slapukai, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai;

5.5.4.    “tiksliniai arba reklaminiai slapukai“- tai slapukai, kurie naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą informacija, kuri galėtų Jus sudominti;

5.5.5.    “socialinių tinklų slapukai”- tai slapukai, kurie būtini norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti Svetainės informaciją.

5.6.      Visa informacija apie Svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą bei naudojamus duomenis pateikiama [lentelėje žemiau:]

Slapukas

Slapuko
pavadinimas

Duomenų tvarkymo tikslas

Sukūrimo
momentas

Galiojimo laikas

Naudojami duomenys

Slapukas

TPSN

Pagrindinis vartotojo sesijos ID

Įeinant į puslapį

1 diena

Generuojamas unikalus raktas

Slapukas

simpleMe

Atsimenamas prisijungęs vartotojas, į puslapį patekęs iš el. laiško

Įeinant į puslapį

2 metai

UserID

Slapukas

CA_DT

Sutikimas su pagrindiniais GDPR slapukais

Kai sutinkama su slapukais arba prisijungimo metu.

6 mėnesiai

Priskiriama reikšmė 0 arba 1

Slapukas

rememberME

Atsimenamas prisijungęs vartotojas

Prisijungiant čia

2 metai

Generuojamas unikalus raktas

 

5.7.            Agrastas.lt naudojamų statistinių įrankių slapukai:

Slapukas

Slapuko pavadinimas

Galiojimo laikas

apis.google.com

NID

7 mėn.

accounts.google.com

NID

7 mėn.

tpc.googlesyndication.com

Gdyn

5 metus

5.8.            Tretieji asmenys, rinkodaros ir reklamos tikslais galintys naudoti slapukus Klientų atžvilgiu:

Slapukų teikėjo pavadinimas

Slapuko teikėjo veikla/ Naudojimo tikslas

Detalesnė informacija ir slapukų valdymas

Google „DoubleClick for Publishers“

Reklaminių skydelių transliavimo sprendimai

https://www.google.com/policies/technologies/cookies/
https://www.google.com/policies/technologies/managing/

5.9.            Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti šiais būdais:

5.9.1.    neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų;

5.9.2.    Svetainėje pateiktoje nuorodoje (juostelėje) apie slapukus paspaudę žymą „Sutinku“;

6.   Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti Jūs galite pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite adresu: http://AllAboutCookies.org

7.   Kai kuriais atvejais, ypač techninių ir funkcinių slapukų išjungimas, nesutikimas su slapukais ar jų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų Svetainės funkcijų veikimą, blokuoti prieigą prie Svetainės.

 

Versija: 2021-03-01

 

 

 

Logo
Atstatyti slaptažodį