Turime pažinti savo vidų

Taip nors ir skamba šie žodžiai šiek tiek banaliai, bet kol nejaučiame savo vidinės galios, kol nesuvokiame savo prigimties,  išorėje būsime blaškosi net menkiausio vėjo gūsio. Pirmiausia mes žmonės esame dvasinės būtybės, turinčios materialų kūną kurį galime matyti ir pačiupinėti ir 6 kūnus kurie yra nematomi žmogaus akiai. Kadangi jie nematomi- dar nereiškia , kad jų nėra. Tad pradėkime kelionę į savęs pažinimą. Žmoguje yra daugybė sukurių, energetinių centrų. Jie visi yra svarbūs , bet pagrindiniai yra 7. Tai 7 čakros. Labai svarbu, kad visos jos būtų aktyvios, kad sąveikautų harmonijoje. Jas užblokuoti gali daugybė faktorių, o ypač mūsų emocijos.  Tad stenkimės kiek tik galime gyventi atvira širdimi, spinduliuoti į Visatą geranoriškumą, užuojautą ir meilę. Neteiskite, nesistebėkite, tiesiog darykite viską ką galite geriausiai, kad pažvelgus į ekraną kuriame bus rodomas mūsų gyvenimo filmas, nebūtų gėda ir skaudu žiūrėti.

1-oji čakra ŽEMĖS č. ji atsako už IŠGYVENIMĄ. Randasi stuburo apačioje ir yra raudonos spalvos. Labai svarbi č. ji susijusi su sveikata, saugumo jausmu. Ją blokuoja-BAIMĖ. Atsikratykite visų baimių, jas kuria protas. Paleiskite visas dideles ir mažas baimes. Visi medžio eteriniai aliejai: imbieras, kedras, kiparisas, pačiulis, santalas, vetiveris, valor(drąsa) Abundance( gausa),Grounding(įžeminimas) puikūs pagalbininkai, masažas, sportas, sveika mityba….

2č. -VANDENS, atsako už džiaugsmą.Ji yra oranžinės spalvos, randasi 2 pirštai žemiau bambos. Sakralinė č. mūsų antrosios smegenys. Ją blokuoja KALTĖS JAUSMAS. Kuo save kaltinate? Kas jus gniuždo? Prisiminkite viską ir suvokite, kad tai jau praeitis, mes nieko negalime pakeisti ir ATLEISKITE SAU! Visos patirtys net ir skaudžios yra reikalingos. Kitaip negalėtume augti. Eteriniai aliejai bosvelija Frankinsence, jazminas, kvapusis šalavijas, pačiulis, rozmarinas, rožė, santalas, mišiniai Forgiveness( atleidimas).

3č. UGNIES č. – VALIOS JĖGA. Yra geltonos spalvos, randasi 4 pirštai vrš bambos. Saulės rezginio č. Ją blokuoja GĖDOS JAUSMAS. Ko jūs gedinaties? Atsisakykite bet ko kas žemina jūsų savivertę, dėl ko jums gėda. Pasitelkite į pagalbą bergamotės, citrinžolės, juodojo pipiro, kadagio, levandos, pelargonijos  e.aliejus.

4č. Atsako už MEILĘ- ji žalios spalvos randasi krūtinės srityje. Ją blokuoja bet kokio lygio KANČIA. Prisiminkite visą kančią, netektis ir paleiskite jas. Jūs neprarado te tai kas jums brangu, jie visada su jumis, jūsų širdyje. Širdies č. – kūno pusiausvyros centras. Ji reaguoja kraujotakos sistemą, susijusi su rankų č. ,per jas su lytėjimo pojūčiu. Jei nėra širdyje harmonijos- prarandamas ryšys su savimi ir supančia aplinka. Viskas ko mums reikia yra mūsų širdyje. Užeik ten kuo dažniau🥰 Eteriniai aliejai reguliuojantys širdies č. : eukaliptas, jazminas, kedras, rožė, kvapioji kananga, pelargonija.

Mes mielai išgirsti jūsų mintis

Palikti atsakymą

Logo
Atstatyti slaptažodį