Žinutė iš kosmoso. 1 pasidalinimas

Žinutė iš kosmoso. 1 pasidalinimas

Norėčiau pasidalinti keliais klausimais ir atsakymais iš kosmoso, kas, mano manymu, galėtų būti įdomu ir naudinga visiems.

***

– Yra žmonių, kurie miego metu nepailsi ir nubunda pavargę. Kodėl?

– Žmogus turi kiaušinio formos apvalkalą, jame yra zonos, kurios aktyvuojasi atėjus laikui miegoti. Žmogui užmigus prie tų vietų prisijungia energija, kuri teka miego metu. Jei žmogus praleidžia naktį nemiegodamas, o pavyzdžiui, lėbaudamas, tos apvalkalo zonos vis tiek aktyvuojasi ir prie jų prisijungia dariniai iš žemesnių energijų sluoksnių, kurie vėliau blokuoja miego energijos prisijungimą. Norėdamas susigrąžinti teisingą miego energijos prisijungimą, žmogus turi apsivalyti nuo šių darinių. Reikia prieš miegą atlikti valomąją meditaciją. Įsivaizduokite savo apvalkalą, kuris yra kiaušinio ar burbulo formos, skaidrus, kaip stiklas. Esate tame apvalkale, bet apvalkalas nešvarus, dulkėtas, purvinas, viduje tamsu, per purvo sluoksnį neprasiskverbia šviesa, esanti anapus apvalkalo. Pradedate valyti apvalkalą su čiobrelių šluota, paskui imate skudurėlį, nosinaitę ar kempinę. Apvalkalą valote, kol jis visas tampa visiškai švarus.

***

– Ar žmogui galima naudoti konsteliacijų metodą?

– Konsteliacijas atlikinėti žmonėms gali tik matantis ir žinantis žmogus. Net pats mažiausias pokytis padarytas ‘ten’ gali žmogaus gyvenime sukelti dideles avarijas. Negalima daryti konsteliacijų vaikams, kol jų siela nėra pilnai įstojusi į energetinius atidirbimo kanalus, nes konsteliacija gali viską sujaukti ir žmogaus siela gali likti pasimetusi visam gyvenimui. Konsteliaciją galima atlikti tik visiškai subrendusiam žmogui.

***

Patarimas klientei, kaip apvalyti savo moterišką giminės liniją:

– Šokti. Būnant geros nuotaikos, įjungti patinkančią muziką ir įsivaizduoti savo mamą, močiutę, sesę, tetą ar pusseserę. Pakviesti šokiui ir šokti poroje. Šokti iš tikrųjų, tik su įsivaizduojama partnere. Naudoti tokius judesius, kaip apsisukimai, apsukti partnerę, pačiai apsisukti, šokti ant pirštų galų.

***

– Iš kur žmogui kyla agresija?

– Agresija – tai šuns energija. Agresija kyla iš nusivylimo, o nusivylimas iš idealizavimo. Idealuose nėra emocijų, tik aukšti standartai. Reikia eiti kelio viduriu, ten daugiau meilės.

Dar būna, kad žmogus nuskaito šalia esančio žmogaus pasąmoninę agresiją ir ją iškelia į paviršių. Reikia išmokti atskirti, kur tavo ir kur kito žmogaus jausmai. Svarbu išmokti pastebėti pirmuosius savo nepasitenkinimo signalus ir į juos reaguoti. Bet, jei agresija jau sukilo, ją galima realizuoti, sukeliant meilę gerklėje. Tada reikia išrėkti visą agresiją. Tik svarbu rėkti ne kitą žmogų skaudinančius žodžius, bet atvirkščiai, reikia rėkti „myliu tave“ arba „ačiū“.

***

Atsakymas į kliento klausimą „Kodėl giminėje nėra vaikų arba jie miršta?“

– Prieš penkiolika kartų senelis ir močiutė labai supyko ant savo vaikų bei anūkų.  Seneliai nieko blogo nenorėjo, tačiau stiprus pyktis virto tarsi prakeiksmu. Prakeiksmas gyvas tik dėl giminėje esančių žmonių, kurie palaiko jį. Giminėje vyrauja nepasitenkinimas savo vaikais ir anūkais, todėl prakeiksmas vis dar gyvas. Ištarti negatyvūs žodžiai vaikams ir anūkams aktyvuoja prakeiksmą ir žodžiai įgauna didelę galią. Todėl vaikai miršta arba išvis negimsta.

Prakeiksmo nereikia neutralizuoti, pakanka savo vaikus laiminti ir atiduoti Dievo valiai. Negalima jiems siųsti negatyvios energijos.

***

– Ar žmogus gali imti pinigus už energetinius darbus? Ar tai nėra simonija*?

– Ne, Simonas norėjo galių, o ne seanso. Visi atliekantys seansus gali imti už tai pinigus. Pinigus galima imti už viską, jie kaip rudeniniai lapai vaikų žaidime. Čia pirkai, čia pardavei, kiek pritrūko, pasiėmei iš šalia esančios lapų krūvos, paskui pamiršai, numetei ir nuėjai. Prie pinigų nereikia prisirišti. Pinigai – tai vaikų žaidimas, čia neturi būti nieko rimta.

Simonija* – bažnytinių rangų, pareigų, privilegijų ir su jomis susijusių turtų pirkimas bei pardavimas.

***

Klausiu apie save: Vaikystėje sapnuodavau pasikartojantį košmarą, kad skęstu.  Ką tai reiškia? Ar tai praeito gyvenimo mirtis?

– Tu niekada nebuvai vaikas, tik tavo kūnas buvo nesuaugęs. Sapnas buvo sąmonės žadinimo programa, kad negyventum automatiniu rėžimu.

– O kodėl negalėjai žadinti švelniau, su angelais ar panašiai?

– O kas nori prabusti iš gražios pasakos? Juk prabusti gali norėti tik iš košmaro.

Mes mielai išgirsti jūsų mintis

Palikti atsakymą

Logo
Atstatyti slaptažodį